Kurumsal

Yaklaşık 20.000m² açık alanda kurulu Yerlikaya İnşaat Çelik Konstrüksiyon Yapı ve Vinç Sanayi 6.500m² kapalı imalat sahası, 2000m² açık imalat sahası, 1.000m² yardımcı tesisleri, stok sahası, sosyal, idari tesisleri ve son teknoloji ekipmanları ile her türlü üretim ihtiyacına karşılık vermektedir.

Yerlikaya İnşaat Çelik Kontrüksiyon Yapı ve Vinç Sanayi Alt Yapı, Üst Yapı, Makine Sanayi ve Endüstriyel Tesislerin ihtiyaç duyabileceği Çelik ile ilgili her malzemeyi üretmekte, İmalat, Montaj ve Demontaj süreçlerine yönelik çözümleri 1982 yılından beri sunmaktadır.

Gerekli olan altyapı, enerji, kapalı saha, ekipman, makine, ulaşım ve deneyimli insan gücüne sahip olan fabrikamız Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerimize kaliteli ve zamanında üretimler ile hizmet vermektedir.

Yıllık 5000ton çelik konstrüksiyon imalat üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız uluslar arası standartlardaki üretim ve sektördeki büyük referansları ile Türk imalat sanayinde tercih edilen bir kuruluş olma özelliğine sahiptir.

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikalarını ve Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş, olan Yerlikaya İnşaat Çelik Kontrüksiyon Yapı ve Vinç Sanayi, ISO 14001:2004, TS EN9001:2008, OHSAS TS 18001 kalite belgelerine sahiptir.

VİZYONUMUZ

Kalite yönetim anlayışını, üretim ve montaja yayarak, imalatta sıfır hata hedeflenmiştir. Bu doğrultuda çelik konstrüksiyon sektöründeki müşteri taleplerine cevap verebilmek ve rekabet gücünü arttırarak, portföyünü geliştirmek çelik konstrüksiyon sektöründe yurt dışında da kendine yer edinmektir.

MİSYONUMUZ

Eğitime önem veren, sürekli kendini geliştiren genç ve dinamik kadrosuyla çelik sektöründe en son teknolojiyi kullanarak, kalite ve müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet vermektedir.

KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ; HEDEFLEDİĞİMİZ KALİTEYE ULAŞMAK İÇİN;

• YERLİKAYA İNŞAAT olarak, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda, sorumluluk sahalarımızda, ülkenin yasal düzenlemelerine, uluslararası standartlara, yönetmelik ve mevzuatlara ve tüm etik kurallara uyarak, sistematik ve yaratıcı yönetim yaklaşımları benimsemeyi ve bunları sürekli iyileştirmeyi;

• Üretimin tüm aşamalarında hatasız işçilik, üstün kalite, uygun maliyet ve yüksek verimliliğe ulaşmayı, tüm koruyucu önlemlere rağmen olabilecek iş kazalarının ve mesleki hastalıkların etkisini en aza indirmeyi

• Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliğinin çalışan katılımıyla gelişeceği prensibiyle, çalışma performanslarımızı zincirleme sorumlulukla takip etmeyi, çalışanlarımızda öncelikle sahiplik duygusu, faaliyetlerinde sürekli iyileştirme düşüncesi, sorumluluk almaya hazır, işini seven başarılı bireyler olmayı teşvik ederek ihtiyaç duyulan sürekli ve bilinçli bir eğitim programıyla gelişimini ve motivasyonunu sağlamayı;

• Müşteri memnuniyeti prensibi ile sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen bir kuruluş olarak, müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamayı,

• Acil durumlara karşı alınması gereken önlemler konusunda çalışanlarımızı eğiterek acil durumlara hazırlıklı olmayı, elektrik ve su gibi doğal kaynaklarımızı bilinçli kullanarak mümkün olduğunca tüketimi minimize etmeyi, değişen teknolojiyi takip ederek çevre dostu proseslere yönelmeyi, yasa ve beklentiler çerçevesinde çevre kirliliğinin azaltılması ve çalışanlarımızın da katılımı ile doğal kaynaklarımızın etkin kullanımı için belirlenen hedefleri izleyip takip ederek Çevre Yönetim Sistemimizin sürekli gelişimini sağlamayı,

• Yerlikaya İnşaat olarak tüm muayene ve test hizmetlerimizde, yasal şartlar çerçevesinde müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, bugun ve gelecekte müşterilerimizin; süreç ve ürünlerini değerlendirmek test etmek, doğrulamak değer katmak, rekabet kapasitesini arttırmak aynı zamanda hizmet profilimizi geliştirerek ve hizmet bütünlüğü sağlayarak, bilgiye dayanan hizmetler vermekte ve kuruluşumuz tarafsızlığı, bağımsızlığı ve gizlilik kurallarına tam bağımlılığı kendisine prensip edinmiş,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip, Yönetim Sistemlerinin tüm şartlarına uyarak, sürekli olarak iyileşmeyi ,amaç olarak benimsedik.

Sayın Kerim Kenan Sungur 01 Şubat 2019 tarihi itibarıyla Genel Müdür olarak Yerlikaya İnşaat Çelik Konstrüksiyon Yapı ve Vinç Sanayi Ltd Şti ailemize katılmıştır.

Kendisi Makina Mühendisi olup, çalışma yaşamında Nurol İnşaat AŞ, Pasiner Endüstri Tesisleri San. Tic. A.Ş. gibi seçkin kuruluşlarda görev yapmış olup, son olarak Kardemir Karçel Çelik Yapılar A.Ş. Şirket Müdürlüğü’nden emekli olmuştur.

Firmamızın vizyon ve misyonu ile müşterilerimize vermekte olduğumuz hizmet kalitesinin gelişmesinde değerli katkıları olacak Kenan Sungur Bey’e “Hoşgeldiniz” diyoruz.